Osiedle Bandurskiego - domy

Marki / Warszawa (okolice), południowy zachód

nr oferty:
(-11-immobi-5)
szczegóły:

Informacje szczegółowe

Materiały budowlane i elewacja:
Domy budowane w technologii tradycyjnej, z materiałów ceramicznych, ocieplone styropianem, oraz tynkiem mineralnym. Ściany mieszkań pokryte tynkiem gipsowym (bez pomalowania). Posadzka cementowa, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe i okna PCV w kolorystyce współgrającej z całością obiektu. Balkony i tarasy wykończone gresem.

Instalacje:
Budynki są wyposażone w instalację gazową (bez kuchni), wodną, kanalizacyjną, domofonową (z domofonem) i alarmową. Każdy lokal wyposażony jest w bezpieczny, gazowy kocioł dwufunkcyjny c. o. i ciepłej wody. W każdym z mieszkań zainstalowane są grzejniki panelowe jak również przygotowane będą instalacje do kominka, co da możliwość jego zamonotowania i stworzenia ciepłej atmosfery rodzinnej.

Zagospodarowanie terenu:
Teren jest ogrodzony z pełnym zagospodarowaniem: podjazdy, chodniki wykonane z kostki brukowej. Bramy wjazdowe i drzwi garażowe ręcznie otwierane przystosowane do instalacji siłowników. Osiedle posiada przyłącza gazowe, wodociągowe, energetyczne oraz miejską kanalizację.

Standard wykończenia mieszkań: bez wykładziny podłogowej, białego montażu i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych.

Opis dodatkowy

Osiedle składać się będzie z 8 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej i 6 budynków jednorodzinnych również w zabudowie bliźniaczej.

Oferujemy atrakcyjne mieszkania jednopoziomowe od 56 m2 - 106 m2 i domy jednorodzinne dwukondygnacyjne w zabudowie bliźniaczej od 120 m2 - 174 m2. Po dwa miejsca postojowe nie zadaszone dla każdego lokalu w 8 budynkach jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej. Garaże wbudowane po jednym i jednym miejscu postojowym dla domu jednorodzinnego w 4 budynkach jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i dla 2 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej po dwa miejsca postojowe nie zadaszone. Każdy właściciel lokalu lub budynku korzystał będzie z części działki określonej na załączonym do umowy rysunku.

Informacje dodatkowe

Liczba lokali: 22
Rok zakończenia budowy: 2012
Powierzchnia całkowita: -
Osiedle / budynek zamkniety: TAK
Monitoring: NIE
Internet: NIE
Winda: NIE
Fitness: NIE
Basen: NIE
Portier: NIE
Utwardzona droga: TAK
Przystanek komunikacji miejskiej w odległości poniżej 500m: NIE
Przedszkole w odległości poniżej 1km: NIE
Szkoła podstawowa w odległości poniżej 1km: NIE

Lokalizacja nieruchomości

Wgrywam mapę...

Kontakt w sprawie ogłoszenia

Ryńscy Development sp.j.
ul. Mickiewicza 1b
05-270 Marki

tel. 22 771 2121
tel. 22 771 2431
e-mail: biuro@rynscy-development.pl
strona www: www.rynscy-development.pl

Godziny kontaktu:
10:00 - 16:00

W przypadku kontaktu telefonicznego prosimy powołać się na serwis http://www.dknotus.pl. Dziękujemy.